LINKS

 

CAST

Francis van Broekhuizen, sopraan www.francisvanbroekhuizen.nl

Marcel van Dieren, bariton www.marcelvandieren.com

Ekaterina Levental, mezzosopraan/harpiste www.ekaterina.nl

Monique Krüs, sopraan/componist www.moniquekrus.nl

Madieke Marjon, mezzosopraan www.madiekemarjon.com

Maaike Widdershoven, sopraan www.maaikewiddershoven.nl

 

MUZIEK

Attie Bauw, soundproducer www.bauwhaus.nl

Gabrielka Clout, pianist www.gabrielkaclout.weebly.com

Nathalie Doucet-Lalkens, pianist en zangcoach www.nathaliedoucet.com 

Duo Bilitis, 2 harpen en een stem www.duobilitis.com

Frysk Harmony Orkest www.fryskharmonyorkest.nl

IVAK, cultureel centrum Delfzijl www.ivak.net

Wilko Jordens, pianist en componist www.wilkojordensmusicus.com

Katowice Singers, koor www.camerata.silesia.pl

David Levi, dirigent www.davidlevimusic.com

Jonathan Levi, librettist www.jonathanlevi.com

Thijs Oud, dirigent en trombonist www.thijsoud.nl

Rosa Ensemble, muziektheater www.rosaensemble.nl

 

FOTOGRAFEN

Dinand van der Wal www.filmstills.nl

Ada Holleman www.adafotografie.nl

Mischa Muijlaert www.foto-mischa.nl

Maarten van de Velde www.maartenvandevelde.nl

Jaap Vrenegoor www.jaapvrenegoor.com

 

TECHNIEK

Henri de Bock, keramiek artiest en operatechnicus www.raku.nu

Patricia Boogaard, audiovormgeving en techniek www.patriciaboogaard.nl

Gijs ´t Hoen, theater- en lichttechnicus www.gijsthoen.nl

Synco Scholvinck, editor www.planetx.nl

 

REGISSEUR

Margrith Vrenegoor, regisseur www.mvrenegoor.nl

Ilse Vocking, producent, regisseur www.jvtv.nl

 

VORMGEVING 

Jolanda Lanslots, decorontwerp & vormgeving www.jolandalanslots.nl

Maya Schiffers|YASCHI Vormgeving, grafisch vormgever www.yaschi.nl

Tim van Broekhuizen, illustrator www.timvanbroekhuizen.nl

Andrea Dröes, theatervormgever www.andreadroes.com

Yotka Kroeze, theatervormgever www.yotkakroeze.nl

O.C. Hooymeijer, beeldend kunstenaar www.ochooymeijer.com

Basile Marée, beeldend kunstenaar www.basilemaree.com

 

DIVERSEN

 Zahra Belkaid, A'Muze, catering & kookworkshops www.amuze.eu

Ainhoa Miranda Gimenez, Alexander Techniek Studio www.amat-studio.com

Annemieke Delis, onwaarschijnlijk lekkere catering www.kleinedelis.vpweb.nl

Isa Roest, actrice www.acteursburo.nl

Theaterboekwinkel, multimedia winkel over podiumkunst www.theaterboekwinkel.nl

Gemeente Weststellingwerf, cultureel aanbod Weststellingwerf www.cultuurinderottigemeente.nl

Stuyvesant 400, Pieter Stuyvesant festival www.stuyvesant-400.nl

Grote Veenpolder, natuurgebied www.groteveenpolder.nl

Bahram Sadeghi, debatleider/schrijver van het boek "Waarom bent u zo arm?" www.nieuwamsterdam.nl/waarom bent u zo arm?