THE MAKERS

 

CAST

Aylin Sezer, soprano www.aylinsezer.com

Francis van Broekhuizen, soprano www.francisvanbroekhuizen.nl

Marcel van Dieren, baritone www.marcelvandieren.com

Monique Krüs, soprano/composer www.moniquekrus.nl

Madieke Marjon, mezzo-soprano www.madiekemarjon.com

Maaike Widdershoven, soprano www.maaikewiddershoven.nl

David Visser, baritone www.davidvisser.net

Sanne Vleugels, soprano www.sannevleugels.nl

Pim van Drunen, tenor www.pimvandrunen.com

 

MUSic

Tjalling Wijnstra, conductor 

Mark van Nispen, pianist www.markvannispen.wixsite.com/mijnsite

Floris van Bergeijk, composer www.murw.nu

Attie Bauw, soundproducer www.bauwhaus.nl

Gabrielka Clout, pianist www.gabrielkaclout.weebly.com

Nathalie Doucet-Lalkens, pianist and coach www.nathaliedoucet.com 

Filharmonie Noord, orchestra www.filharmonienoord.nl

IVAK, cultureel centrum Delfzijl www.ivak.net

Katowice Singers, choir www.camerata.silesia.pl

David Levi, conductor www.davidlevimusic.com

Jonathan Levi, librettist www.jonathanlevi.com

Thijs Oud, conductor/trombone player www.thijsoud.nl

Rosa Ensemble, music theatre www.rosaensemble.nl

Alex Geurink, soundproducer www.alexgeurink.nl

 

Photographers

Dinand van der Wal www.filmstills.nl

Ada Holleman www.adafotografie.nl

Mischa Muijlaert www.foto-mischa.nl

Maarten van de Velde www.maartenvandevelde.nl

Jaap Vrenegoor www.jaapvrenegoor.com

 

TECHNicians

Yorick Stam, stagemanager www.yorickstam.nl

Patricia Boogaard, audio design and technics www.patriciaboogaard.nl

Gijs ´t Hoen, theatre and light technician www.gijsthoen.nl

Synco Scholvinck, editor www.planetx.nl

 

director

Margrith Vrenegoor, director www.mvrenegoor.nl

Ilse Vocking, producer/director www.jvtv.nl

 

DESIGNERS 

Jolanda Lanslots, stage design www.jolandalanslots.nl

Maya Schiffers|YASCHI Vormgeving, graphical design www.yaschi.nl

Pieter van Rooij, costume designer 

Marjan Boukes, costume designer www.marjanboukes.com

Marissa Coster, make-up artist www.marissacoster.nl

Tim van Broekhuizen, illustrator www.timvanbroekhuizen.nl

Andrea Dröes, theater design www.andreadroes.com

Yotka Kroeze, theater design www.yotkakroeze.nl

O.C. Hooymeijer, visual artist www.ochooymeijer.com

Basile Marée, visual artist www.basilemaree.com

 

MISCELLANEOUS

Zahra Belkaid, A'Muze, catering & cooking workshops www.amuze.eu

Isa Roest, actress www.acteursburo.nl

Gemeente Weststellingwerf, cultural offer Weststellingwerf www.cultuurinderottigemeente.nl

Staatsbosbeheer, nature reserve de Rottige Meente www.staatsbosbeheer.nl

Noorderlicht, Huis van de Fotografie www.noorderlicht.com

Stichting Nobilis, centrum voor prentkunst www.stichtingnobilis.nl

Titi Zaadnoordijk, visual artist www.titi.nl