DE MAKERS

 

CAST

Aylin Sezer, sopraan www.aylinsezer.com

Francis van Broekhuizen, sopraan www.francisvanbroekhuizen.nl

Marcel van Dieren, bariton www.marcelvandieren.com

Monique Krüs, sopraan/componist www.moniquekrus.nl

Madieke Marjon, mezzosopraan www.madiekemarjon.com

Maaike Widdershoven, sopraan www.maaikewiddershoven.nl

David Visser, bariton  www.davidvisser.net

Sanne Vleugels, sopraan www.sannevleugels.nl

Pim van Drunen, tenor www.pimvandrunen.com

 

MUZIEK

Tjalling Wijnstra, muzikaal leider

Mark van Nispen, pianist www.markvannispen.wixsite.com/mijnsite

Floris van Bergeijk, componist www.murw.nu

Attie Bauw, soundproducer www.bauwhaus.nl

Gabrielka Clout, pianist www.gabrielkaclout.weebly.com

Nathalie Doucet-Lalkens, pianist en zangcoach www.nathaliedoucet.com 

Filharmonie Noord, orkest www.filharmonienoord.nl

IVAK, cultureel centrum Delfzijl www.ivak.net

Katowice Singers, koor www.camerata.silesia.pl

David Levi, dirigent www.davidlevimusic.com

Jonathan Levi, librettist www.jonathanlevi.com

Thijs Oud, dirigent en trombonist www.thijsoud.nl

Rosa Ensemble, muziektheater www.rosaensemble.nl

Alex Geurink, soundproducer www.alexgeurink.nl

 

FOTOGRAFEN

Dinand van der Wal www.filmstills.nl

Ada Holleman www.adafotografie.nl

Mischa Muijlaert www.foto-mischa.nl

Maarten van de Velde www.maartenvandevelde.nl

Jaap Vrenegoor www.jaapvrenegoor.com

 

TECHNIEK

Yorick Stam, voorstellingsleider www.yorickstam.nl

Patricia Boogaard, audiovormgeving en techniek www.patriciaboogaard.nl

Gijs ´t Hoen, theater- en lichttechnicus www.gijsthoen.nl

Synco Scholvinck, editor www.planetx.nl

 

REGISSEUR

Margrith Vrenegoor, regisseur www.mvrenegoor.nl

Ilse Vocking, producent/regisseur www.jvtv.nl

 

VORMGEVING 

Jolanda Lanslots, decorontwerp & vormgeving www.jolandalanslots.nl

Maya Schiffers|YASCHI Vormgeving, grafisch vormgever www.yaschi.nl

Pieter van Rooij, kostuumontwerper 

Marjan Boukes, kostuumontwerper www.marjanboukes.com

Marissa Coster, make-up artist www.marissacoster.nl

Tim van Broekhuizen, illustrator www.timvanbroekhuizen.nl

Andrea Dröes, theatervormgever www.andreadroes.com

Yotka Kroeze, theatervormgever www.yotkakroeze.nl

O.C. Hooymeijer, beeldend kunstenaar www.ochooymeijer.com

Basile Marée, beeldend kunstenaar www.basilemaree.com

 

SAMENWERKINGSPARTNERS

Zahra Belkaid, A'Muze, catering & kookworkshops www.amuze.eu

Isa Roest, actrice www.acteursburo.nl

Gemeente Weststellingwerf, cultureel aanbod Weststellingwerf www.cultuurinderottigemeente.nl

Staatsbosbeheer, natuurgebied de Rottige Meente www.staatsbosbeheer.nl

Noorderlicht, Huis van de Fotografie www.noorderlicht.com

Stichting Nobilis, centrum voor prentkunst www.stichtingnobilis.nl

Titi Zaadnoordijk, beeldend kunstenaar www.titi.nl